Hikayemiz

AvDolunay | Avcılık, Balıkçılık & Doğa Sporları 2014 yılında kendiside faal bir avcı olan Yıldıray tarafından kurulmuştur. Kuruluşumuzdan itibaren her yıl büyümeye ve ürün çeşitliliğimizi arttırmaya devam ettik. Bu süreç içerisinde insanlar tarafından bilinen, tanınan ve tavsiye edilen bir firma haline geldik. Biliyoruz ki başarılı olmak kadar bunu kalıcı hale getirmek daha önemli, dolayısıyla müşterilerimizin takdiridir ki her zaman yüksek kaliteyi en ekonomik fiyatlarla sunmayı amaçladık. Kuruluşumuzun temel taşlarından bir taneside, dünya standartlarındaki av malzemeleri ve ürünleri müşterilerimize sunmak ve piyasayı iyi analiz ederek oluşabilecek ürün taleplerine cevap verebilmektir. Genç ve dinamik kadromuzla en önemli önceliğimiz gereken ilgi ve alakayı bütün müşterilerimize eksiksiz sağlamaktır. Çünkü başarımızın gerçek sahibi müşterilerimizdir.

 

Siparişlerinizi internet sitemiz üzerinden güvenle verebileceğiniz gibi, mağazamızı ziyaret ederekde alabilirsiniz. Ancak bazı ürünler için bu durum malesef geçerli olmayabiliyor, tüm ürünlerimizi mağazamızda bulunduramadığımız için depolarımızdan nakliye etmekteyiz. Dolayısıyla ürün bilgisi almak için bize ulaşırsanız size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

Aras kargo aracılığı ile ülkemizin tüm illerine teslimat sağlamaktayız, yurtdışına kargo hizmetimiz şuan için bulunmamaktadır. Gün içinde verilen tüm siparişleri aynı gün içinde kargoya teslim etmeye dikkat ediyoruz, eğer depo aracılığıyla siparişe eklenecek bir ürün varsa ve dolayısıyla teslimatı geciktirecekse mutlaka müşterimize ulaşıp bilgilendiriyoruz.

 

Görüş, öneri ve şikayetleriniz için info@avdolunay.com e-posta adresimize mail atabilirsiniz. Görüş ve önerileriniz bizim için oldukça değerlidir, şayet herhangi bir durumdan dolayı bir şikayetiniz varsa gerekli ilgiyi göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

İlgi ve alakanıza teşekkür eder, iyi günler dileriz.

ÜCRETSİZ KARGO

150 TL ve üstü alışverişlerde kargo bizden.

100% PARA İADE GARANTİSİ!

Ürünümüzü açtıktan sonra beğenmez iseniz para iadesi yapıyoruz.

Müşteri Desteği

7/24 Müşteri desteği ile sürekli hizmet.